92322
11:14 8.102019

Ужгородці через технічні нюанси отримають субсидію пізніше

Життя 3911

Департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради провів нарахування субсидії за вересень 2019 року та інформує, що через технічні нюанси субсидії за 2 місяці (жовтень-вересень) будуть зараховані отримувачам субсидії в листопаді.

Пенсіонери, як і раніше, одержуватимуть монетизовану субсидію на рахунки, на які отримують пенсію.

Субсидіанти-непенсіонери, що бажають отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у банківській установі, мають звернутися із відповідною заявою до департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, у якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких немає рахунку в уповноваженому банку, до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через “Укрпошту” за адресою, вказаною при зверненні за субсидією. Ті, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через “Ощадбанк”.

Департамент праці та соціального захисту міськради додатково повідомляє: тим, хто користувався субсидією у неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведено автоматично, без повторного звернення.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
В Ужгороді відбувся круглий стіл щодо захисту прав біженців та осіб без громадянства
14:25
Про виставку робіт художниці Людмили Корж-Радько та скульптора Богдана Коржа
14:10
Лісову пожежу неподалік Воловця – локалізували
13:07
Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав нацпарк на Закарпатті відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
12:51
Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жительці Рокосова
12:28
Міжнародна науково-практична конференція до 90-річчя від дня народження Миколи Мушинки
12:05
Завтра, 8 травня, в Ужгороді прощатимуться із захисником Павлом Ференсом
11:46
На Закарпатті викрили схему поборів за працевлаштування до державної установи: підозру отримав посадовець Держекоінспекції
11:22
Юний берегівчанин повернувся з Чемпіонату світу з хортингу із золотою та срібною медалями
11:06
IV Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»
10:50
Всі новини