90709
17:37 14.092019

У Виноградові влаштують благодійний аукціон-ярмарок

Життя 3626

 «Дорогі друзі. Запрошуємо всіх, взяти участь у масштабному, мегакрутому заході, який ВПЕРШЕ буде проходити у нашому місті. Отож,вже за два тижні 29 ВЕРЕСНЯ (НЕДІЛЯ) на ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ міста відбудеться «ПЕРШИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ОСІННІЙ АУКЦІОН-ЯРМАРОК», метою якого є об’єднати зусилля, можливості, ідеї, таланти мешканців міста, митців, підприємців, громадських організацій та ДОПОМОГТИ тим, кому ДІЙСНО потрібна НАША допомога.

Програма заходу надзвичайно насичена і кожен,хто прийде ОБОВ’ЯЗКОВО не просто гарно,цікаво та корисно проведе час,а зможе допомогти зберегти життя та дати шанс на одужання діткам.

З вдячністю розглянемо пропозиції,щодо співпраці з спонсорами,підприємцями,всіма,хто бажає долучитися до доброї справи. Подаруй добро і ТИ».

Про цю подію, на сторінці Фейсбук, повідомила Наталія Вейконь.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
В Ужгороді попрощалися із Володимиром Бирою
09:15
Музика, що відкриває серця: як дебреценський ансамбль SONUS подарував Берегову світло Адвенту
08:30
У Мукачеві близько 90 водіїв притягнуто до адміністративної відповідальності за 10 днів на платних паркувальних майданчиках
16:21
Всі новини
Головне