9043
10:36 27.062016

«Закарпатські акценти» зазвучали на Донбасі. ФОТО

Життя 4077

7-12-68

У Художньому музеї Краматорська в рамках культурно-мистецької акції “Закарпатські акценти” відбулася презентація робіт художників Закарпаття.

– Практично вперше Донеччина приймає таку потужну виставку Закарпатського регіону, – сказала начальник Управління культури та туризму Донецької ОДА Аліна Певна. – Нині постійно відбувається активний творчий обмін між східним і західним регіонами України. Це надзвичайно важливо для митців, учнів, студентів. Сподіваємося, що наші майстри теж покажуть свої роботи на Закарпатті.

– Ми вдячні організаторам, прекрасним людям Донбасу, які допомогли встановити мистецький місточок між нашими областями, – зазначила мистецтвознавець, куратор акції Оксана Гаврош. – Розвиток живописних традицій Закарпаття – яскрава сторінка українського мистецтва, що ілюструє цілий пласт історичних процесів і пов’язана з іменами фундаторів регіональної школи малярства – Адальберта Ерделі та Йосипа Бокшая. Раді, що цінителі живопису Донеччини зможуть побачити картини сучасних художників Закарпатської області!

Анонси про відкриття виставки і звіти опублікували головні сайти двох областей та Києва. Акція вдалася і прозвучала. Виставка буде доступна для відвідувачів протягом всього літа, повідомляє  zakarpattya.net.ua.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини