88813
13:26 12.082019

Тимчасовий пішохідно-велосипедний перехід «Лубня – Волосате» за три дні перетнули понад 1600 громадян різних країн

Життя 3814

Під час проведення Карпатських Днів добросусідства Закарпаття і Підкарпатського воєводства Польщі з 8-го по 10-те серпня на українсько-польському кордоні діяв тимчасовий пішохідно-велосипедний перехід «Лубня – Волосате».

Упродовж цього часу скористалися можливістю потрапити в сусідню країну 1617 громадян (818 перейшли до України і 799 до Польщі). Цікаво, що громадян Польщі серед подорожуючих було удвічі більше, ніж громадян України. Перші 505 разів заходили в Україну і 482 рази поверталися додому. Українці ж перетинали кордон 297 і 284 рази відповідно.

Були серед тих, хто перетинав кордон у тимчасовому пункті пропуску «Лубня – Волосате», й громадяни Німеччини, США, Чехії, Словаччини, Італії, Норвегії, Росії, Швеції, Румунії та Угорщини.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини