84124
20:10 31.052019

«Традиційна закарпатська іграшка» в ужгородському скансені потішила вихованців дитячих будинків

Життя 3921

У п’ятницю, 31 травня, напередодні Міжнародного Дня захисту дітей  в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбувся  майстер-клас «Традиційна закарпатська іграшка», організований департаментом культури та службою у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації у співпраці з обласним осередком Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

На свято запросили вихованців дитячих будинків сімейного типу з Великоберезнянського, Рахівського, Хустського, Ужгородського районів, притулку для дітей (смт. Батьово Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації  дітей (м. Свалява).

Привітали присутніх  заступник  голови  Закарпатської обласної ради Петро Грицик,  начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна, заступник директора департаменту культури облдержадміністрації Вікторія Гойдош та директор Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту Василь Коцан.

Провідні крайові майстрині Людмила Губаль, Марія Купарь, Олена Гораль, Любов Павлишин, Ольга Ловга, Наталія Стегура та Олена Ваш навчали дітей майструвати колоритні ляльки-мотанки та кумедних іграшкових тваринок із тканини та ниток.

Урізноманітнила клопітке творче заняття розважальна програма від артистів Закарпатського академічного обласного театру ляльок, котрі залучили учасників майстер-класу до цікавих ігор,  а також показали інтерактивну виставу «Лялькова забава».

На завершення заходу його учасники отримали від організаторів подарунки і подалися на святковий обід. А результати нинішнього майстер-класу – власноруч змайстровані іграшки – діти забрали з собою на згадку.

Закарпатська ОДА

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне