65378
09:16 8.102018

В Мукачеві брейк-дансери влаштували справжнє шоу під відкритим небом

Життя 3450

Видовищне шоу-змагання подарували сьогодні мукачівській публіці брейк-дансери – учасники Dance Studio “Creative” та танцювальної команди зі Львова.

На сцені було надзвичайно гаряче: вражаючі трюки, батли 1 на 1, 2 на 2, а також командні батли, виступи наймолодших брейк-дансерів та брейк-дансерів дівчат, зривали овації чималої кількості глядачів.

Гарного настрою усім додали і музичні виступи мукачівських гуртів “BalkoBend”, “Last Preacher”, “Лімбо” та співачка Іванна Решко, інформує Мукачівська міськрада.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне