6137
11:50 25.052016

В Ужгороді проведуть конкурс для дітей із багатодітних родин

Життя 3451

p_01396_1_enterprisepiroboxУ четвер, 26 травня 2016 року, в обласному театрі ляльок «Бавка» (м. Ужгород, пл. Театральна, 8) відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». Участь в ньому братимуть талановиті та обдаровані діти із багатодітних та малозабезпечених сімей віком від 9 до 16 років.

Номінації конкурсу: «вокальне мистецтво», «українська патріотична пісня», «хореографія», «музичне виконання», «образотворче мистецтво», «художнє та авторське виконання», «оригінальний жанр», «декоративно-прикладне мистецтво», інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Організатори заходу: департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, Обласний організаційно-методичний центр культури.

Початок о 10.00.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Закарпаття готується до Національного тижня безбар’єрності
20:57
«Герої Закарпаття» - в області започаткували конкурс пам’яті полеглих захисниківм
20:05
У Мукачеві відкрилася виставка до 75-річчя художника Олександра Андялоші
19:10
У понеділок в Ужгороді прощатимуться із солдатом Олександром Скляровим
18:45
В прес-центрі Закарпатської ОВА відбувся брифінг з нагоди оголошенняобласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Герої Закарпаття»
10:46
«Бліц» підготувала танцювальний перформанс «Вибір»
10:09
Митник із Закарпаття отримав два роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
09:01
На Закарпатті кипить торгівля розсадою. Огляд цін
16:10
Про безпечність ранніх овочів та фруктів на прилавках Закарпаття
15:49
Обмеження руху в Ужгороді у зв'язку із проведенням Krayna Uzhhorod Marathon
15:34
Всі новини