61098
11:34 7.082018

Через брак кам’яних матеріалів майже призупинено роботу 15 асфальтних заводів Закарпаття

Життя 3323

Укрзалізниця практично припинила транспортування щебеню від відправників до Закарпаття

Про це йдеться у «Зверненні Закарпатської обласної ради щодо перевезення до області щебеневої продукції та інших будівельних матеріалів залізничним транспортом», затвердженому на першому пленарному засіданні 12 сесії та направленому до Кабінету Міністрів України, Міністра інфраструктури України В. Омеляна.

У даному Зверненні зазначається, що у Закарпатській області інтенсивними темпами проводяться ремонтні роботи на автомобільних дорогах. П’ятнадцять асфальтних заводів, розташованих на території Закарпаття, здійснюють забезпечення регіону асфальтом.

Щебінь та інші будівельні матеріали, необхідні для виробництва асфальту, завозять в область залізничним транспортом із Житомирської та Вінницької областей.

Незважаючи на те, що ПАТ «Укрзалізниця» було надано потребу у забезпеченні вантажним вагонним парком відправників щебеневої продукції для виконання дорожніх робіт, нею практично припинено транспортування напіввагонами кам’яних матеріалів до області. Через брак таких матеріалів практично припинено роботу асфальтних заводів, що, у свою чергу, значно знизило темпи виконання дорожніх робіт підрядними організаціями.

Так, упродовж першого півріччя 2018 року підприємствами-одержувачами щебеневої продукції було отримано 2775 вагонів продукції. При цьому необхідно враховувати, що потреба у вагонах для перевезення щебеню буде зростати в залежності від результатів тендерних процедур із проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах та укладання договорів з підрядними організаціями.

Неспроможність ПАТ «Укрзалізниця» забезпечити попит у вантажних перевезеннях призведе до саботування роботи дорожніх організацій, які проводять ремонт автодоріг області, та ставить під загрозу освоєння коштів державного та місцевих бюджетів.

З огляду на це, депутати Закарпатської облради просять втрутитися у зазначену ситуацію та посприяти у забезпеченні транспортування напіввагонами кам’яних матеріалів від відправників щебеневої продукції до Закарпатської області, інформує прес-служба облради.

 

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне