59980
14:15 16.072018

Рахівщина запрошує на «Бичківські голубці»

Життя 3153

У перші вихідні серпня відбудеться унікальний гастрономічний фестиваль голубців.

4-5 серпня Великий Бичків, що на Рахівщині, святкуватиме свою 645-у річницю. У рамках святкувань відбудеться також і IV-ий фестиваль «Бичківські голубці», повідомляє “Турінформ Закарпаття”.

У програмі свята фестивалю голубців:

4 серпня 2018 року – спортивні заходи:

Урочисте відкриття 7 міжнародного дитячого футбольного турніру на кубок заслуженого майстра спорту Івана Яремчука (селищний стадіон, о 10:00 год.)

Проведення футбольних матчів між командами – учасниками турніру (селищний стадіон, стадіон Великобичківського ліцею (ЗОШ інтернат) з 11:00 год.)

5 серпня 2018 року:

Збір учасників святкової ходи біля вул. І.Я.Франка – (о 13:45 год.) ;

Святкова хода колони до селищного парку ім. І.Я.Франка (о 14:00 год.) ;

Урочисте відкриття заходів з нагоди відзначення 645 – ї річниці селища Великий Бичків та IV фестивалю «Бичківські голубці» (о 14:30 год.) ;

Огляд композицій представлених мікрорайонами «ВЕЛИКИЙ БИЧКІВ», «МАЛИЙ БИЧКІВ», «ЗАВОД – РЕПЕГІВ» (о 15:30 год.) ;

Концертна програма фестивалю за участі Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб»; зразкового оркестру народних інструментів Великобичківської музичної школи; виступи музичних гуртів та солістів-аматорів селища Великий Бичків; виступи гостей свята, один з яких – заслужений артист України Павло Доскоч.

Фестиваль голубіців започатковано у Великому Бичкові у 2010 році. Торік на фесті було представлено 35 видів голубців, які готувалися у восьми казанах об’ємом по 40 літрів кожен. На виготовлення голубців пішло 75 кілограмів рису й 40 кілограмів м’яса. Господині приготували понад три десятки видів голубців: з м’ясом, кукурудзою, грибами, шкварками, солодкі, у виноградному та буряковому листі.

Новинкою минулого фестивалю голубців стали голубці з м’ясом страусів, утім, як зазначають місцеві господині, найбільшою пошаною на Закарпатті користуються традиційні весільні голубці. Їх готують дуже маленьких розмірів – з мізинець..

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпаття посилює міжнародну співпрацю: угорські партнери передадуть допомогу бригаді «Хижак»
15:26
В Ужгороді влаштували новорічне шоу з участю повітряних гімнасток
15:14
На Закарпатті підбили підсумки ветеранської політики за 2025 рік і визначили пріоритети на 2026-й
14:52
Майже тисяча ужгородських дітей безкоштовно відвідали казкову виставу в облмуздрамтеатрі
14:30
6 років ув’язнення за наркоторгівлю: в Ужгороді прокуратура довела вину рецидивіста за збут психотропів
14:08
Всі новини
Головне