46376
08:50 15.122017

На Програму комплексного забезпечення містобудівною документацією Ужгорода передбачено 2,2 млн. гривень

Життя 3126

101-4-5823-1Депутати Ужгородської міськради внесли зміни до рішення ХІ сесії міської ради VІ скликання 09.12.2011р. №323 “Про Програму комплексного забезпечення містобудівною документацією міста Ужгород”, доповнивши його розрахунком потреби коштів на 2018 рік.

Загалом на розробку детального плану територій, топо-, геодезичні та фотогеодезичні роботи, створення та впровадження містобудівного кадастру, проведення архітектурних конкурсів, виплату заохочувальних премій учасникам архітектурних конкурсів передбачено 2,2 млн. грн.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини