44431
09:05 13.112017

У Перечині пофарбували параболу кольорами українського прапора

Життя 3304

парабола жовто-блакитна

Три роки тому люди активно фарбували все підряд жовто-синіми кольорами. Огорожі, перила на мостах, стовпи, зупинки, каміння, лавиці, дахи на колодязях… У такий спосіб проявляли свій патріотизм, любов до України.

Останній рік ця хвиля спала. Якщо патріотичні фарби облущилися, то покривають поверхню однотонними різними барвами, зокрема, зеленими, бордовими, коричневими.

Нещодавно у мікрорайоні «Штати» Перечина господарі пофарбували параболу жовто-синіми кольорами. Одні люди це вітають, а дехто ставить риторичне питання: «Хіба в цьому патріотизм проявляється?».

Пані Ганна зізналася, що жовто-блакитну параболу бачить вперше.

Тетяна Грицищук, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Продавав авто, ввезені в Україну як гуманітарна допомога: поліція Ужгородщини повідомила про підозру підприємцю з Мукачівщини
19:11
В Мукачеві інформують про обрання або перехід на спрощену систему оподаткування
19:01
Закарпаття: надходження акцизного податку протягом січня-лютого 2026 року перевищили 47 млн грн
18:57
В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому
18:33
Конфлікт через будинок завершився поножовщиною між братами у Берегові
17:51
На Закарпатті прогнозують нічні заморозки
17:40
Ужгород готується до великої спортивної події – вдруге в місті відбудеться «Uzhhorod Half Marathon»
17:37
570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття
17:26
Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
17:22
На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
16:28
Всі новини