37078
09:38 23.072017

Молодь з усієї України приїде на Закарпаття на освітній наметовий табір

Життя 2993

20257985_1097998403676947_3378788759166811857_n​Цього літа молодь з усієї України матиме знову можливість провести незабутній тиждень на освітньому наметовому таборі “A.L.L. RightS”, який вже в третє проходитиме в с. Кам’яниця Ужгородського району, з 9 по 14 серпня.

Організатори​ заходу, незмінно​, молодіжна організац​ія​ “Фундація регіональних ініціатив”​. Яка вже неодноразово доводила, що неформальна освіта це не тільки дуже корисно, але й цікаво,і, навіть, весело, особливо в компації активної молоді. Крім лекцій та тренінгів на таборі будуть тематичні ігри, нічні ватри, пісні підгітару, перегляди фільмів та ще багато цікавого.​

Гасло ФРІ-Табору “A.L.L. RightS” – Activism, Law, Liberty – активність, право, свобода, – саме цьому і будуть навчати учасників табору.

Для того щоб стати учасником табору, потрібно лишень заповнити анкету.

Новини табору можна дізнатись тут.

Якщо виникають питання телефонуйте 0669643504 (Яна Заєць, організатор табору)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Карпатах – сніголавинна небезпека
14:26
Андрій Поляк щодо сайту, на якому будуть представлені регіональні програми підтримки ветеранів
14:00
Помер захисник із Берегівського району
13:47
У Берегові десятикласниця вкрала золото, бо «мала потребу в грошах»
12:51
В Ужгороді завтра попрощаються із військовим Олександром Шугаром
12:36
У Берегові судитимуть ексчиновника міськради, який незаконно «віддав» землі лісфонду під приватизацію
12:12
Незаконна приватизація землі в Ужгороді: поліція скерувала до суду справу щодо експосадовця департаменту міськради
11:48
Верховна Рада ухвалила закон «Про основні засади державної житлової політики»
11:37
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком
11:27
На Закарпатті чоловік організував нелегальний бізнес з переправляння чоловіків призовного віку
11:20
Всі новини