11:18 13.072017
В Ужгороді почнуть вирощувати саджанці за новими технологіями
Життя
3021
Цими вихідними представники ДП «Ужгородське лісове господарство» (директор підприємства Василь Кий та провідний інженер лісового господарства Неля Юричко) з робочим візитом відвідали підприємство Semenoles, що підпорядковується ДП «Ліси Словацької Республіки (Lesy SR)».

«На запрошення колег цими вихідними ми відвідали Словаччину для того, щоб особисто ознайомитися з роботою їх у напрямку лісорозсадницької справи. Словацький досвід показує, що нам є до чого прагнути. Цей візит дасть поштовх і до розвитку лісових розсадників на Ужгородщині, в яких лісові господарники скоро вирощуватимуть саджанці за новими технологіями», – відзначив Василь Кий.
Підприємство Semenoles спеціалізується на вирощуванні рослин із відкритою та закритою кореневою системою, з яких 75% призначено для лісовідновлення лісів Словацької Республіки, а 25% реалізується на потребу вітчизняних і зарубіжних замовників. У лісових розсадниках підприємства на площі 12 га щорічно вирощується близько 500 тис. шт. посадкового матеріалу. Також, підприємство націлене на вирощування і продаж декоративних рослин, призначених для озеленення.
декоративних рослин, призначених для озеленення.
Підписуйся на наш телеграм канал!
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
ПідписатисяНовини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне
Публікації
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті під час свят прогнозують до 20% зростання пасажиропотоку на кордоні
15:49
Закарпатська сноубордистка увійшла до топ-6 на етапі Кубка світу
11:27
В Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді відкрили виставку «Різдвяні ритми»
10:10
В етнографічному музеї Великих Берегів провели різдвяну майстерню
08:45
Всі Публікації
Фото
Відео






