20412
09:25 28.112016

В пам’ять загиблим закарпатцям від сталінських репресій

Життя 2772

27 листопада на Кальварії, що в Ужгороді, представники первинної Ужгородської організації ТУКЗ-КМКС зібралися для вшанування померлих від голодомору, терору та сталінських репресій.img_6465

Із короткими промовами перед зібранням виступив Золтан Торіч, голова ТУКЗ-КМКС міста Ужгорода та Аррон Че, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді.

Аррон Че, зауважив, що тільки пам’ятаючи минуле, можна будувати майбутнє й досягти в ньому успіхів. «Історія і доля наших народів тісно переплелася протягом десятиліть та століть, тому дружня підтримка у важких ситуаціях та радість за досягнення один одного є важливими чинниками сучасності», – зауважив пан консул.

Золтан Торіч наголосив на важливості добра та людяності по відношенню один до одного й пам’яті й шани до минулого.

З молитвами за мир в Україні та спасіння душ загиблих звернулися до Всевишнього духовні отці історичних церков.

По завершенні урочистостей відбулося покладання вінків та квітів, а також запалення свічок біля меморіалу.

Софія ПЕКАРОВИЧ, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне