1999
13:26 19.042016

В Ужгороді до Дня матері проведуть фотовиставку

Життя 2457

captionДень Матері в Україні відзначається у другу неділю травня, і саме цьому святу організатори вирішили присвятити нашу наступну фотовиставку.

«Мами на фотографіях. Молоді або сивочолі, усміхнені або стурбовані, заклопотані або на відпочинку – у всіх життєвих ситуаціях, за будь-яких обставин воні прекрасні! І саме це ми хочемо показати. Чекаємо від вас живих та яскравих кадрів, на яких жінка відображена у найпрекраснішій ролі – ролі матері», – пишуть організатори у соцмережі Фейсбук.

Вимоги:

– Фотографії повинні бути цікавими і мати відношення до теми материнства.

– Це повинні бути саме фото, зроблені вами. Не Інтернет, не фотошоп. Відповідальність за збереження авторських прав несуть учасники.

– Технічні вимоги: JPEG, розмір 30х45 см, 300 DPI.

– Від одного автора – не більше 3 робіт.

– Роботи приймаються до 3 травня включно на адресу photo.zerno@gmail.com

– У листі вказуйте П.І.Б. автора та контактний телефон, у темі листа обовʼязково вкажіть “фотоконкурс МА-МА”.

Кращі роботи будуть надруковані та розміщені у галереї “Гірчичне зерно”. Найкращі фото будуть відзначені призами.

Орієнтовна дата відкриття виставки – 6 травня.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Як гарантовано потрапити на службу до обраної військової частини
18:34
До місцевих бюджетів Закарпаття надійшло майже 6 млн грн туристичного збору за 2 місяці 2026 року
18:13
Кілометри заради фронту: Ужгород готується до напівмарафону
17:13
Закарпатці орють і сіють: скільки коштує весняний старт у полях
16:28
Рей Браун-молодший: від Елли Фіцджеральд до Ужгорода – історія, яка триває
16:23
СБУ затримала ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
15:46
Закарпатські баскетболісти посіли сьоме місце у Центральноєвропейській юнацькій баскетбольній лізі
15:46
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи
15:37
Закарпатська реформатська церква провела загальні збори з висвяченням священнослужителя
14:50
Новачок ФК «Ужгород» потрапив до збірної 22-го туру Другої ліги України
14:28
Всі новини