У Рахові відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу щодо безпечного оздоровлення дітей
Днями в Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Головною темою зустрічі став стан підготовки закладів до прийому дітей у літній період. У засіданні взяли участь фахівці Рахівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Під час засідання присутні ознайомилися з Регіональною програмою оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2026–2030 роки, та обговорили початок літньої оздоровчої кампанії в районі.
У ході засідання обговорювались питання оздоровлення дітей у пришкільних таборах району та стаціонарному ДОТ,,Наталія”. Важливим моментом, на який було акцентовано увагу членами районного штабу, є дотримання вимог санітарного законодавства в частині умов перебування дітей: якісного та безпечного харчування та проведення заходів, спрямованих на недопущення виникнення та поширення інфекційних захворювань серед дітей.
Міжвідомча взаємодія та координація зусиль є необхідними умовами для ефективного виконання завдань, покладених державою на службу. Лише спільна робота та належний контроль дозволять забезпечити безпечні й комфортні умови для відпочинку підростаючого покоління.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися