19773
22:11 17.112016

Школярам – автобуси

Життя 3510

Левову частку коштів на придбання транспорту для учнів сільських шкіл виділила держава (70%), а іншу частину взято з обласного та місцевих бюджетів.

avtobusu

Школи Тячівського та Перечинського районів отримали нові автобуси для перевезення учнів. Ключі від чотирьох транспортних засобів (одного „Isuzu” та трьох автобусів „Мрія”) отримали керівники закладів Тячівщини та Перечинщини у четвер (17.11), які вручив голова обласної державної адміністрації Закарпаття – Геннадій Москаль.

Як відомо, Закарпаття втратило в зоні проведення АТО на сході держави 20 шкільних автобусів, віддавши їх на потреби армії.

Ключі від транспортних засобів отримали директори Нересницької, Тернівської, Лопухівської загальноосвітніх шкіл  Тячівського та школа с. Тур’я-Ремета Перечинського району.

Для потреб районів у нинішньому році заплановано закупити 27 нових автобусів. На початку серпня дев’ять автобусів отримали школи Ужгородського, Берегівського, Міжгірського і Рахівського районів. Згодом п’ять – школи Іршавського, Мукачівського, Виноградівського та Свалявського районів. На початку листопада отримав Великоберезнянський район.

До завершення 2016 року по два шкільні автобуси отримають Воловецький та Хустський райони й по одному – Виноградівський, Мукачівський, Свалявський райони.

Софія ПЕКАРОВИЧ

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне