189082
15:52 7.102025

Відійшов у вічність науковий співробітник Мукачівського історичного музею Олександр Ціль

Життя 691

Цільо Олександр Іванович народився 26 вересня 1954 року. З 2013 року працював у Мукачівському історичному музеї, де своєю відданістю справі та глибокими знаннями історії зробив значний внесок у розвиток закладу.

Він був активним учасником створення численних тематичних виставок, експозицій, заходів, екскурсій та лекцій. У 2022 році вийшла його книга «Мукачівський замок», видана чотирма мовами.

Олександр Іванович щедро ділився своїми знаннями, надавав методичну допомогу студентам і школярам, допомагаючи пізнавати історію рідного краю та його культурну спадщину, безмежно любив свою справу.

Вічна пам’ять! Царство Небесне!

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах