18312
14:33 26.102016

У Берегові закрили проїзд для габаритних вантажівок

Життя 3097

Про це повідомив мер міста Золтан Бабяк у соцмережі.

a36805c-dscf3928

– У зв’язку зі встановленням габаритних обмежувачів для вантажівок (3,5 м) проїзд на пл. Ракоці (від центрального світлофору до пошти) буде обмежено на час виконання монтажних робіт, – зазначив міський голова Берегова.

А це значить, що вже сьогодні ввечері проїзд через центр Берегова для габаритниx вантажівок – закритий. Питання – чи готовий альтернативний маршрут?

Нагадаємо, що нещодавно Золтан Бабяк повідомив, що з 1 жовтня у Берегові заборонять руx вантажниx фур – їx відправлять через Сільце.

Проїзд вантажівок із вагою понад 8 т мали обмежити через аварійний арочний кам’яний міст, який може завалитися будь-якої миті. Однак обмежувальні знаки не зупиняли водіїв.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне