179231
14:43 26.032025

Фолк-майстерня «Резеда» провела традиційний майстер-клас

Життя 1318

24 березня берегівська фолк-майстерня «Резеда» провела традиційний майстер-клас з рукоділля та народного танцю. Мета заходу – ознайомлення й вивчення різноманітних технік рукоділля, пов’язаних із весняними народними традиціями, та популяризація танцювального руху серед дітей.

Цього року берегівська фолк-майстерня «Резеда» також підготувала різноманітну програму для своїх вихованців. У рамках заходу близько 70 талановитих молодих танцюристів і музикантів разом вивчали традиційні техніки рукоділля під керівництвом майстринь Маргарети Данку, Емми Кейкеші та Ріти Надь. Крім того, була можливість долучитися до танцювального майстер-класу під супроводом музикантів ансамблю «Шодро».

«Зазвичай ми приурочували цей захід до зимового карнавального сезону, але цього року через карантин не змогли провести заплановані забави. Тож надолужили реалізацію задуманого тепер, з приходом весни. Ці заходи важливі, адже об’єднують наших вихованців, які займаються в різних групах, дають нагоду для знайомства. Крім того, діти таким чином звикають до танців під живу музику, що покращує їхні навички імпровізації. Слід відзначити і майстер-клас із рукоділля, проведений за сприяння громадської організації «Мережа будинків народних традицій – Закарпаття», – розповіла керівниця фолк-майстерні «Резеда» Еніке Орос.

У рамках заходу провели також танцювальний конкурс, креативне представлення карнавальних костюмів та гастрономічну дегустацію.

Захід відбувся за співпраці з ГО «Мережа будинків народних традицій – Закарпаття» та підтримки Фонду ім. Шандора Чорі.

(ev/Kárpátalja hetilap)

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне