173293
14:44 27.102024

Мукачівським школярам розповіли про шкідливість куріння електронних сигарет

Життя 1671

Лікар-пульмонолог лікарні Святого Мартина та заступник директора з якості надання медичних послуг, Цімбота Оксана Михайлівна провела пізнавальну міні-лекцію для учнів Мукачівського ліцею №11.

Лікарка детально розповіла про небезпеки, пов’язані з використанням електронних сигарет, та пояснила, які наслідки для здоров’я можуть виникнути через їх вживання.

Учні дізналися про ризики, що приховують ці пристрої, та мали нагоду задати свої запитання експерту.

Пам’ятайте: здоров’я – це найцінніше! Нехай ці знання допоможуть молоді зробити правильний вибір, адже турбота про своє майбутнє – це найкраща інвестиція.

Лікарня Святого Мартина: м.Мукачево, вул. Грушевського, 29 (Діагностичний центр) вул. А. Новака (колишня Пирогова), 8-13 (стаціонарні відділення).

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті за тиждень викрили 10 організаторів схем незаконного переправлення чоловіків за кордон
09:00
На Свалявському сміттєзвалищі виявили заборонені медичні відходи
08:45
На вечір колядок запрошують священники Мукачівської греко-католицької єпархії 27 грудня
08:30
Разом із закарпатцями колядували представники різних куточків України
23:32
На Закарпатті ветеранам та родині загиблого захисника вручили сертифікати на житло
16:23
В Ужгороді нетверезого водія оштрафували на 75 тисяч гривень
16:07
Пенсійники Закарпатті відзначили річницю заснування Пенсійного фонду України
15:48
В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
15:12
Закарпатська сноубордистка Аннамарі Данча встановила історичне досягнення
14:49
Учні Ужгородської музичної школи №1 подарували містянам свято
12:21
Всі новини
Головне