173217
09:22 26.102024

Прикордонники Чопського загону долучилися до заходів вшанування пам’яті полеглих воїнів, які очолив митрополит Епіфаній

Життя 1243

Учора на Пагорбі Слави в Ужгороді відбулися урочисті заходи вшанування пам’яті загиблих захисників України, у яких взяв участь предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. У рамках першого робочого візиту на Закарпаття, очільник ПЦУ очолив заупокійну лінію за душі воїнів, які віддали життя за Україну.

Разом зі священнослужителями, представниками влади, військових формувань та правоохоронних структур правоохоронці, рідними і близькими полеглих воїнів, прикордонники молилися за полеглих побратимів та за мир в Україні. Заходи традиційно розпочалися з виконання Державного Гімну та хвилини мовчання.

У ході урочистостей митрополит Епіфаній вручив батькові полеглого прикордонника Дмитра Кияненка Василю Кияненку, військовослужбовцю Чопського загону, медаль «За жертовність і любов до України» на знак глибокої пошани та вдячності за подвиг його сина.

Головний сержант Дмитро Кияненко захищав Україну у складі Донецького прикордонного загону. 19 травня 2022 року прикордонник разом зі своїм командиром та побратимами вийшли за наказом вищого керівництва з «Азовсталі» у російський полон. Дмитро був поранений та перебував у полоні в Оленівці, де 18 вересня 2022 року загинув.

Після літії та вручення відзнак Православної Церкви України присутні поклали квіти до могил загиблих Героїв України.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Руслана Джахман про виставку щодо важливості збереження комах запилювачів
20:22
Василина Палинчак-Кутузова про закарпатські хустки з фондової колекції музею ім. Т.Легоцького
19:51
У Рахові через золу з печі загорілася надвірна споруда: пошкоджено будинок і мотоцикл
19:14
У Бедевлі на Тячівщині водійка Opel наїхала на чоловіка, який лежав на дорозі: пішохід загинув
18:44
Свекруха регулярно знущалася над невісткою та виганяла її з дому
17:39
В Ужгороді патрульні зупинили нетверезого водія BMW
16:36
На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів – дайджест прокуратури
12:37
Один рух — і життя могло змінитися назавжди: ужгородські медики врятували 18-річного юнака
11:40
На Закарпатті бізнесу роз’яснили умови енергозабезпечення та доступні фінансові інструменти підтримки
10:42
Помер народний артист України закарпатець Степан Гіга
09:55
Всі новини
Головне