171943
15:57 2.102024

На Берегівщині влаштували відпочинок для родин загиблих військових із Івано-Франківська

Життя 1460

Берегівщина вдруге з радістю вітає родини загиблих військових із міста-побратима Івано-Франківська. Сьогодні відбулася зустріч мера з родинами загиблих героїв. Стало можливо обмінятися думками про важливість підтримки таких родин і забезпечення їм належної уваги та допомоги.

Екскурсії, відвідування термальних вод та активний відпочинок на свіжому закарпатському повітрі — це не лише реабілітація, а й можливість відновити моральні та фізичні сили.

Сподіваюся, що співпраця з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим стане доброю традицією. Родинам бажаю здоров’я, сил і душевного спокою.

Про це повідомляє Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Хустщині шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
16:45
Від початку на Закарпатті винесли 416 постанов за перевищення дозволеної швидкості
16:36
На Закарпатті стартували рейди з виявлення незаконно зрубаних ялинок
14:40
На Закарпатті затримали озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
14:31
1528 — новий номер Єдиної ветеранської лінії
11:59
У Перечині провели майстерку з виготовлення вертепної зірки
10:54
На Закарпатті інженеру технагляду повідомили про підозру: громаді Перечина завдано майже пів мільйона гривень збитків
17:21
Мукачево вшанує пам’ять полеглого захисника Миколи Кияна
16:55
Бюджет під ялинку і традиційні урочистості: що відбувалось на святковому засіданні Закарпатської облради
16:32
На Закарпатті підбили підсумки реалізації регіонального плану із захисту прав ромської громади
16:11
Всі новини
Головне