167116
13:20 24.082024

Закарпатські митники провели урочистості, присвячені святковим дням

Життя 2148

З нагоди відзначення Днів Державного Прапора та 33-ї річниці Незалежності України у Закарпатській митниці відбулися урочистості.

Святковий захід розпочався із вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих Захисників Вітчизни, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Затим новоприйняті фахівці митниці, які свідомо поєднали свою долю з митною службою, урочисто склали Присягу державного службовця, поклялися вірно служити українському народові та державі.

З теплими вітальними словами до колективу митниці звернувся перший заступник начальника Закарпатської митниці Ярослав Могильний. У своєму виступі він підкреслив важливість цих величних свят для кожного українця, що символізують національну єдність та цілісність нашої країни. А надто – під час жорстокої та невиправданої війни росії проти України. Щиро побажав, щоб синьо-жовтий стяг завжди майорів над кожною домівкою та у різних куточках нашої незламної Вітчизни. Побажав усім присутнім міцності духу та стійкості, мужніх та добрих вчинків, мирного майбутнього, родинного затишку та добробуту. А також – докладати зусилля до перемоги та якомога більше допомагати захисникам на фронті та в тилу.

Відтак, посадовець виконав приємну місію, вручивши відомчі заохочувальні відзнаки та нагрудні знаки Державної митної служби найкращим співробітникам митниці за високі досягнення, професійні здобутки у роботі та вагомий внесок у розвиток митної системи.

Про це інформує Закарпатська митниця.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
18–19 квітня в Ужгородському замку пройде благодійний «Бельтайн»
09:28
У Закарпатському угорському університеті розширюють освітню пропозицію акторським напрямом
09:16
На Закарпатті прокуратура вимагає розірвати договір оренди 22 гектарів землі, на яких орендарка незаконно облаштувала ставки та збудувала млин
08:51
В Ужгороді відбувся традиційний весняний «Мистецький воркшоп: від лекції до пленеру»
08:31
В Ужгороді попрощалися із полеглим Іваном Черничком
18:33
Сесія без рішення: в Ужгороді не визначилися щодо забудови Ботанічної набережної
18:07
Одноразова грошова допомога при звільненні з лав ЗСУ
18:07
Перекриття руху у центрі Ужгорода
16:34
Мальтійська служба милосердя передала гуманітарну допомогу угорським організаціям в центральних областях України
16:09
На Закарпатті передали ветеранам новий інвентар на понад 4 млн грн
15:59
Всі новини