165400
15:54 13.072024

В Ужгороді відбувся майстер-клас з валяння вовною для людей з інвалідністю

Життя 1364

У Закарпатському обласному осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату відбувся майстер-клас з валяння вовною для людей з інвалідністю, який провела майстриня Любов Абайдулаєва.

Захід відбувся у рамках соціального проєкту «Простір творчості», який започаткував Обласний організаційно-методичний центр культури.

Своє захоплення пані Любов називає малювання вовною, бо створені нею роботи нагадують живописні твори. Присутні, серед яких і працівнику центру культури, натхненно працювали, повторюючи рухи майстрині. Ця малопоширена клопітка техніка потребує уваги та терпіння.

У результаті кожен учасник майстер-класу створив для себе невеличку декоративну композицію.

Про це повідомляє Департамент культури Закарпатської ОВА.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
У центрі Ужгорода сталася пожежа: загинула жінка
16:52
У Хустській громаді оголосили онлайн-конкурс різдвяного мистецтва «Різдвяна мелодія незламності – 2025»
16:36
У Виноградові вручено державні нагороди (посмертно) сім’ям загиблих Захисників
16:14
У Будапешті відкрили благодійну виставку закарпатських митців
15:55
У «Тато.хаб.Ужгород» провели лекцію для дорослих про казки
15:31
Берегівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю з громадою-форпостом у Запоріжжі
15:05
На Закарпатті затримали 25-річного чоловіка, який майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька
14:50
Всі новини