165240
15:31 9.072024

УжНУ долучився до Балтійської програми університетів

Життя 600

З травня 2024 року Ужгородський національний університет бере участь у Балтійській програмі університетів.

Балтійська програма університетів — це мережа університетів та інших вищих навчальних закладів у всьому регіоні Балтійського моря. Мережа координується Координаційним Секретаріатом програми при Уппсальському університеті у Швеції. Кількість університетів-учасників сягає 112. Програма націлена на осмислення та вирішення питань сталого розвитку, охорони навколишнього середовища та демократії в регіоні Балтійського моря. Метою є підтримка ключової ролі, яку відіграють університети в демократичному, мирному та сталому розвитку. Це досягається шляхом розробки університетських курсів, підтримки міждисциплінарного дослідницького співробітництва та участі в міждисциплінарних проектах у співпраці з органами влади, муніципалітетами. Участь у програмі дає можливість студентам, викладачам, науковцям подаватися на індивідуальні гранти мобільності, тренінги, конкурси:

Зараз також є можливість пройти курси:

Conditions and Challenges of Sustainability https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/conditions-and-challenges-of-sustainability

Economic Sustainability- an introduction https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/economic-sustainability–an-introduction

Sustainable Food Systems in the Baltic Sea Region https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/sustainable-food-systems-in-the-baltic-sea-region

Sustainable Tourism in the Baltic Sea Region https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/sustainable-tourism-in-the-baltic-sea-region

The Baltic Sea Environment; Challenges and Solutions https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/the-baltic-sea-environment-challenges-and-solutions

Rethinking the Baltic Sea Region https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/re-thinking-the-baltic-sea-region-trends-and-challenges

Introduction to Virtual Exchange https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/intro-ve

Climate Change in the Baltic Sea Region https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/bup-climatechange

Energy Transition in the Baltic Sea Region https://catalog.studium.uu.se/browse/bup/courses/energy-transition-in-the-baltic-sea-region

Більше інформації про Балтійську програму університетів можна знайти за покликанням https://www.balticuniv.uu.se/

Про це повідомляє УжНУ.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах