164139
14:30 12.062024

Закарпатські прикордонники пояснили затримку оформлення дозволів

Життя 555

На адресу Чопського прикордонного загону надходять скарги щодо несвоєчасної відповіді на звернення про отримання дозволу на перебування у прикордонній смузі попри надані заявниками документи.

З цього приводу хочемо зазначити, що усі звернення громадян стосовно одержання такого дозволу опрацьовуються щоденно. Водночас, у зв’язку з великою кількістю звернень, а це понад 16,5 тисяч, збільшується час на проведення необхідної перевірки для видачі дозволів.

Наразі Чопським прикордонним загоном опрацьовано та видано близько 4500 дозволів на перебування у прикордонній смузі. Сімнадцяти заявникам було відмовлено в отриманні дозволу у зв’язку з поданням ними завідомо неправдивих відомостей або через їх причетність до порушення законодавства з прикордонних питань.

Наголосимо, що прикордонники з порозумінням ставляться до ситуації, яка склалася, та не притягають до адміністративної відповідальності тих, хто надав необхідні документи і не отримав дозвіл у визначені законодавством терміни. Здебільшого, особи, яких притягнуто до відповідальності за порушення прикордонного режиму, перебували у прикордонній смузі з метою подальшого незаконного перетину державного кордону або здійснення іншої протиправної діяльності.

Звертаємо увагу, що усі надані звернення юридичних і фізичних осіб в обов’язковому порядку будуть розглянуті. У разі позитивного розгляду заявникам буде надіслано відповідний дозвіл у вказаний ними спосіб, у випадку відмови у видачі дозволу осіб буде про це проінформовано.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах