![163609](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0292.jpg)
Останній дзвоник пролунав у Косоньському ліцеї
31 травня у Косоньському ліцеї ім.Арань Яноша, що на Берегівщині, пролунав останній дзвоник. На подвір’ї навчального закладу з цієї нагоди зібралися батьки, вчителі та учні. Після Державного гімну України та виконання національної молитви угорців присутні вшанували жертв війни хвилиною мовчання.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0292-1024x683.jpg)
Директорка ліцею Ангела Яноші виступила з вітальною промовою, в якій закликала молодих завжди зберігати свої цінності та мати позитивну надію на майбутнє свого життєвого шляху.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0296-1024x683.jpg)
Затим вона вручила грамоти учням, які посіли призові місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах, чим створили гарну репутацію навчальному закладу.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0328-1024x683.jpg)
Привітав випускників і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Косоньської сільської ради Василь Лендєл. Він побажав їм усього найкращого у майбутньому, щоб здійснилися їхні бажання.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0473-1024x683.jpg)
Віршами, піснями та квітами випускники попрощалися з батьками, викладачами та працівниками ліцею.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0504-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0634-1024x683.jpg)
Після невеликого виступу випускників із ними попрощалася і їхня класна керівниця Жужанна Феєш. «Пам’ять про важливі речі та людей залишиться назавжди! Я завжди буду пам’ятати про вас. Ви багато чому навчилися за ці роки, але я також навчилася від вас. Іноді нам потрібно говорити те, що відчуваємо. Особливо в цей складний для всіх період важливий кожен позитивний момент, підтвердження, співпереживання. Треба поважати і допомагати один одному, бо якщо не ми, то ніхто. Будьте сміливими та сміливо живіть, щоб завжди можна було з чистою совістю озирнутися на той шлях, який уже позаду».
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0261-1024x683.jpg)
Від імені батьків випускників вдячність працівникам ліцею висловила Еріка Шаш.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0711-1024x683.jpg)
Учні 10 класу звернулися з вітанням до випускників та вручили їм торбинки на пам’ять з добрими побажаннями.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0508-1024x683.jpg)
На завершення урочистостей випускники останній раз оглянули, пройшлися рідною школу та центром села.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/06/img-0674-1024x683.jpg)
Наталія ВАРОДІ, фото автора
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися