![163252](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/443838120-762313192739900-262073716654898934-n-1536x1024.jpg)
В обласному центрі Закарпатті стартував другий масштабний Ярмарок вакансій
В обласному центрі Закарпатті стартував другий масштабний Ярмарок вакансій. Цьогоріч він об’єднав близько 50 компаній.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/443838120-762313192739900-262073716654898934-n-1024x683.jpg)
Місцеві та релоковані підприємства пропонують вигідні умови працевлаштування з гідною заробітною платою. Бізнес пропонує вакансії за різними напрямками: ІТ, сфера послуг, переробна промисловість, будівництво, медицина, правоохоронна діяльність тощо.
«Цей захід став чудовою нагодою для роботодавців і тих, хто шукає роботу, поспілкуватися й налагодити важливі контакти. Найголовніше – компанії завдяки ярмарку можуть знайти потрібного фахівця, а краяни – підібрати місце працевлаштування за своєю спеціальністю», – зазначив у вітальному слові Василь Іванчо – заступник голови Закарпатської ОВА.
У заході також беруть участь заклади освіти, котрі презентували свої виробничі спеціальності та провели майстер-класи, представники міжнародних організацій, які допомагають нашому регіону, підсилюючи економічну спроможність.
«Укотре переконуємося, що такий прямий контакт завжди позитивно впливає на процес працевлаштування, а Ярмарок вакансій є майданчиком, де пропонують широкий вибір вакансій, надають кар’єрні поради, підвищують обізнаність щодо тенденцій на ринку праці», – зазначив заступник голови ОВА.
Усе це, за його словами, в результаті сприяє посиленню економічного потенціалу, наповненню бюджетів, розвитку Закарпаття та країни загалом.
Ярмарок вакансій триватиме до 16:00 за адресою м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12 (облмуздрамтеатр).
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися