163185
09:37 23.052024

Відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Хустської ТГ

Життя 611

22 травня відбулася нарада, яка зібрала разом керівників закладів дошкільної освіти та керівників дошкільних структурних підрозділів закладів загальної середньої освіти Хустської територіальної громади Закарпатської області. Обговорювали найважливіші питання, що стосуються освітньої системи.

Участь у нараді взяв також і в.о. Хустського міського голови Василь Губаль, який разом із начальницею управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету міської ради Олесею Калинич виконав приємну місію. За результатами конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти» грамотою відзначили два колективи – ДНЗ №5 «Зернятко», що в місті Хуст, та Сокирницький ЗДО.

– Втілювати в життя нові реформи – завжди нелегкий процес. Спільними зусиллями ми з вами зможемо реалізовувати нові ідеї та задуми. Це потрібно нам усім, адже рухаємося в ногу з часом. Заклади дошкільної освіти повинні розвиватися. Усе найкраще – дітям, – наголосив Василь Іванович.

Порядок денний складався з трьох важливих для обговорення питань. Спочатку присутні провели аналіз функціонування ДНЗ/ЗДО Хустської міської ТГ протягом 2023-2024 навчального року. Переглянули презентацію, аналізували статистичні показники. Підбили підсумки опитування батьків вихованців ДНЗ/ЗДО, проведеного у квітні цього року. Начальниця управління освіти, релігій та у справах національностей виконавчого комітету Хустської міської ради Олеся Калинич зазначила, що багато корисної інформації вдалося зібрати саме таким чином. Аналізуючи опитування, зробили висновки, що працювати й удосконалюватися є в чому. Говорили на нараді й про підсумки процесу ліцензування закладів дошкільної освіти. Одним із ключових питань стало обговорення фінансової автономії дошкільних навчальних закладів. Це питання надважливе, а тому й приділили йому чималу увагу.

По завершенні прийнято ряд рішень та складено план дій щодо подальшої роботи з формування мережі закладів дошкільної освіти.

Про це інформує Хустська міська рада.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Звітний концерт молодих композиторів в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора
16:50
Підтримка сімей воїнів та ВПО, стипендії спортсменам, ремонт та придбання обладнання у медичних закладах області – заходи за рахунок отриманих додаткових фінансових ресурсів
16:29
На Закарпатті у горах травмувався «турист», який шукав Румунію
16:10
Виявлено несанкціоноване сміттєзвалище на території Королівської селищної ради
15:55
СБУ викрила агітатора, який закликав відокремити Закарпаття від України та виправдовував збройну агресію рф
15:41
В Ужгороді сьогодні попрощалися із Олегом Ващенком
15:28
На Закарпатті - відбій повітряної тривоги
15:13
На Закарпатті - повітряна тривога
14:53
Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги працює за новою адресою
14:44
Хустські рятувальники загасили пожежу в автомобілі
14:32
Всі новини