![162929](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/image0.jpeg)
У Берегові провели благодійну акцію на підтримку ЗСУ
Днями у Берегові на головній площі та в центральному парку міста перехожі змогли зустрітися з молодими людьми у вишиванках. Вони брали участь у благодійній акції на підтримку Збройних сил України, зокрема добровольчого батальйону “Сонечко”.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/image0.jpeg)
Студенти Берегівського медичного фахового коледжу вже не вперше влаштували публічний захід на підтримку наших воїнів. Цього разу до Дня вишиванки організували благодійний ярмарком у рамках проєкту «Студентська весна», де представили різноманітні оригінальні вироби ручної роботи та смаколики. Студенти коледжу разом з дітками випікали та декорували печиво. Бажаючі змогли розмалювати та позначити своє місто на великій карті України.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/image1-1.jpeg)
Хлопці та дівчата з великим запалом готувалися до цього дня, багато творчих робіт вийшло з-під їхніх рук.
Усі зібрані кошти коледж передасть на підтримку воїнів “Сонечка”, які боронять нашу країну від ворога.
Наталія ВАРОДІ, фото автора
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/05/image2-1.jpeg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися