162139
10:10 30.042024

Мукачево відзначило Міжнародний день танцю благодійним концертом, зібравши майже 30 тисяч гривень на ЗСУ

Життя 2674

29 квітня на сцені Палацу культури і мистецтв проведено неймовірне свято танцю з нагоди Міжнароднього дня танцю.

Хореографічні колективи міста та глядачі, які прийшли на танцювальне шоу обʼєдналися заради однієї спільної мети – долучитися до «Великого збору для ЗСУ». І їм це вдалося – 29 120 гривень долучать до загальної суми, яка необхідна для придбання авто для наших захисників.

Мукачівці та гості міста мали чудову нагоду побачити різні танцювальні стилі — від народних і класичних танців до хіп-хопу та брейк-дансу, які на сцені емоційно представили кращі колективи міста. Пластика і грація танцюристів в поєднанні із професійністю та яскравими костюмами, подарувала глядачам незабутні емоції!

Неймовірним був і фінал концерту – виступ спеціально запрошеної гості – співачки JANE!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
З початку 2026 року місцеві бюджети Закарпаття отримали понад 4 млрд грн податків
20:25
Міжнародний день музеїв в ужгородському скансені
20:15
Досвід, що працює: близько 400 закарпатців у віці 60+ знайшли роботу цьогоріч
18:59
В Ужгороді податківці нагадують про сплату майнових податків та актуалізацію особистих даних
18:11
На Закарпатті податкова служба посилює контроль за обігом пального: за результатами перевірок застосовано 4 млн грн штрафних санкцій
17:50
Ужгородський скансен запрошує на майстерку з гончарства
17:44
Закарпатську виноробню визнали Брендом – візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
17:35
В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
17:08
Військова служба і навчання: умови надання відпустки у зв’язку з навчанням
17:05
Транспортні перевезення в Закарпатській області
16:57
Всі новини