![161998](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/287773445-5915957761765845-1429375999592655976-n.jpg)
Cімейне свято велоспорту та здорового відпочинку для дітей та молоді „ВЕЛО-ЛІДЕР” вже традиційно відбудеться 11 травня 2024 року в Боздошському парку Ужгорода
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/287773445-5915957761765845-1429375999592655976-n.jpg)
До участі у вело змаганнях запрошуються всі охочі містяни та гості міста віком від 3 до 14 років (які не мають протипоказань до занять спортом). Початок о 10.30 год.
Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців по вікових категоріях у чотирьох локаціях: „Садок” (3-6 років); „Школа їзди” (7-10 років), „Крос-кантрі” (7-14 років) та сімейна естафета „Тато, мама, я – вело-СІМ’Я”.
Традиційно на переможців та призерів чекають нагороди та цінні призи.
Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є бажаною.
Заявку для попередньої реєстрації можна скачати з офіційної сторінки Вело-клубу „ЛІДЕР” та ознайомитись з детялями заходу: https://www.facebook.com/groups/veloclublider/
Без попередньої реєстрації також можна зареєструватися в день старту, в наметі суддів.
Учасники отримують:
– ПЕРШІ 100 зареєстрованих: морозиво та пляшку води 0,5 л;
а також всі інші:
– участь в дитячих велоперегонах;
– стартовий номер учасника змагань;
– обслуговування лікаря та суддів;
– переможці і призери отримують призи та подарунки;
– запрошення для занять в Велоклуб „Лідер”;
– незабутню атмосферу спілкування та змагання!
Велозмагання проводиться з метою: підтримки Збройних Сил України та патріотичного виховання; формування традицій активного сімейного відпочинку; залучення уваги громадськості до безпеки дітей та дорослих під час вело-прогулянок в містом; порушення питання розбудови вело-інфраструктури та формування вело–культури в місті; залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом; пошуки талановитих дітей та підлітків, для подальшого залучення для систематичних занять велоспортом.
Учасники велогонки „Вело-Лідер” зобов’язані ознайомитися з положенням про змагання та дотримуватися їх під час змагань.
Організатори: КОДЮСШ “Спартак”, ГО “Велосипедно-туристичний клуб “ЛІДЕР” за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», а також спонсорів і партнерів.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/velo-lider-lokacziya-3-kros-kantri.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/velo-lider-lokacziya-2-shkola-yizdy.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/velo-lider-lokacziya-1-sadok.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/velo-lider-lokaczi-4-tato-mama-ya-velosimya.jpg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися