![161736](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc08889-1536x1024.jpg)
Відбувся ужгородський міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Ужгородський міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд міських шкіл відбувся учора біля «ПАДІЮНу».
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc08889-1024x683.jpg)
Хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, розпочали захід із Державного Гімну України.
Привітали патріотичну молодь міський голова Богдан Андріїв, керівниця ПАДІЮНу Світлана Ганущина, учасник АТО у 2014 році, а нині військовий Закарпатського обласного ТЦК та СП старший сержант Андрій Більце, який, до слова, є головним суддею обласного етапу гри «Джура».
Учні середніх і старших класів долали смугу перешкод, змагалися 10 команд-роїв: «Дорошенки» (ліцей №9), «Шабля» (ліцей ім.В.Гренджі-Донського), «Азов» (ліцей ім.Августина Волошина), «Козацька варта» (ліцей №12), «Куруци» (ліцей «Перспектива), «Карпатські бартки» (ліцей №3), «Юні патріоти» (ліцей №8), «Полуботки» (ліцей «Лідер), «Хоробрі серця» (ліцей «Імідж»), «Соколи Довбуша» (ліцей №7).
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc08912-1024x683.jpg)
Перемогу здобули «Дорошенки», на другому місці – рій «Шабля», на третьому – «Азов», повідомили із управління освіти Ужгородської міськради.
Нагадаємо, гра «Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.
Про це інформує відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися