161078
19:27 7.042024

Начальник Закарпатського ОТЦК та СП отримав медаль «Хрест Свободи»

Життя 1088

Нагородження відбулося 7 квітня під час відкриття реконструйованого храму Православної церкви України преподобного Амфілохія Почаївського та  винесення для вшанування сертифікованої копії Туринської Плащаниці, освяченої біля оригіналу.

Сертифіковану точну копію Туринської Плащаниці, підтверджену Папським інститутом, привезли з Італії.

«Вперше в історії України Туринська Плащаниця безпрецедентно точної якості потрапила до України. Вперше в історії визнана папським хранителем Плащаниці. Саме полотно копії унікальне, оскільки 60 років одна компанія з Бергамо працювала над тим, щоб знайти і селекціонувати зерна того льону, який використовувався у виготовленні Плащаниці. Після того, як у 2020 році зібрали врожай, максимально дотримали технологію ткацтва, виготовлення волокна і тканини. Кожен етап робить копію надзвичайно цінною», – розповів ієрей Андрій Сусол.

Під час літургії почесну варту біля копії Туринської Плащаниці несли військові Закарпатського ОТЦК та СП. Як сказав Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, Плащаниця буде в храмі до Великодньої суботи. А після Великодня ця копія поїде на фронт до 128-й бригади. У подальшому її виставлятимуть раз на рік.

По закінченню літургії Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій за дорученням митрополита Київського і всієї України Епіфанія передав начальнику Закарпатського ОТЦК та СП Андрію Савчуку медаль «Хрест Свободи», якою нагороджують за жертовне служіння задля збереження Божого Духу, свободи та незалежності.

Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах