![160844](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434457998-467491232274473-8845965117059069912-n-1536x1024.jpg)
В Ужгороді відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій
Голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай вітав переможців та призерів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. 90 найталановитіших учасників із 24 команд – з усієї України, упродовж п’ятьох днів не лише розв’язували різноманітні конкурсні завдання, але й мали можливість отримати позитивні враження від природи нашого краю.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434457998-467491232274473-8845965117059069912-n-1024x683.jpg)
Організатори вперше обрали Закарпаття для проведення учнівської олімпіади. Адже в нашій області зусиллями обласної влади зібрано практично найкращі вітчизняні ІТ-компанії, які релокувалися сюди з усіх регіонів нашої країни.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433897949-467491238941139-4108705749047056648-n-1024x683.jpg)
За креативність у розв’язуванні завдань спеціальними нагородами Закарпатської обласної ради Роман Сарай нагородив Олексія Мазуріна з Авдіївки та Каріну Шулімову з Світловодська. Загалом же переможцями олімпіади у різних номінаціях стали 7 учасників, ще 14 – посіли другі місця, а 21 – треті.
Про це інформує Закарпатська обласна рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися