160734
11:57 28.032024

У Закарпатському угорському інституті вручили сертифікати випускникам мовних курсів

Життя 2448

25 березня в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ вручили сертифікати випускникам мовних курсів, які проводить Центр навчання дорослих вишу. 

Присутніх першою привітала керівниця Центру Наталія Вараді. Зокрема вона зазначила, що в наш час вивчати іноземні мови стало необхідно для мобільності та налагодження міжкультурних відносин, для сприяння взаєморозумінню. Сьогодні володіння хоча б однією іноземною мовою є не лише вимогою для отримання диплома, але й своєрідною життєвою необхідністю.

До випускників, які успішно склали іспити, звернулися також президентка інституту Ілдико Орос та ректор Іштван Черничко. Вони привітали їх з досягнутими результатами й побажали подальших успіхів. 

Центр навчання дорослих Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ організував мовні курси і 2023/2024 навчального року. Заняття з вивчення угорської, української танімецької мов тривали із 7 жовтня 2023-го до 29 лютого 2024-го. Заявки для участі в навчанні подали загалом 175 осіб. Заняття проводились у 8менших групах із залученням 7 професійних викладачів. Важливу роль у вивченні  іноземної мови відіграє вибір методів навчання, тому фахівці визначили їхній оптимальний варіант, адаптований до наявних у слухачів мовних знань.

Після успішного складання усного та письмового іспитів 67 студентів мовних курсів отримали відповідні сертифікати: 26 – із англійської, 4 – з німецької, 22 – з української, 15 – з угорської. 

Із 2016 року Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ співпрацює з Центром сертифікації іноземних мов Пейчського університету. Згідно з домовленістю між закладами, у Берегові теж є можливість скласти відповідні іспити й отримати сертифікат зі знання мови міжнародного рівня. У рамках заходу трьомвипускникам вручили сертифікати про складання міжнародного мовного іспиту, що засвідчує їхні знання англійської мови на середньому рівні В2.

lexi/Kárpátalja hetilap

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
На Закарпатті зранку бригади «швидкої» прийняли пологи у трьох породіль
17:50
Весняні переспіви птахів: на Закарпатті синички просять ціці
15:11
На кордоні з Угорщиною та Румунією закарпатські митники виявили «зайві» електроскутери та авто з хитромудрими сигаретними тайниками
14:06
«Карпати-ШВСМ» не зуміли покращити своє турнірне становище
13:53
Відбувся ужгородський міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
12:34
Директорка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору провела зустріч у США із волонтерами
12:01
На Рахівщині провели повчальні лекції для школярів місцевих шкіл
11:37
На Закарпатті патрульні поліцейські спільно із прикордонниками виявили тютюнові вироби
10:49
У Міжгір’ї висадили сакури
10:25
Триває чемпіонат Ужгорода з Кіокушин БуДо карате WKB
09:45
Всі новини