![160409](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433912509-291770680616676-855669349769244464-n-1536x1024.jpg)
Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту відвідав і нагородив чопських бійців 711 полку
На Закарпатті голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту спільно з командиром полку та головою міста Чоп завітав до наших бійців, які вийшли на відпочинок після запеклих боїв на Бахмутському напрямку.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433883547-291771163949961-8188134485523603185-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/420172749-291771123949965-4351035850022238952-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433954164-291771060616638-2175910150638774238-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434015495-291770980616646-1047550734338188134-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431540342-291770960616648-1078740673719729188-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431543494-291770883949989-583384240995479655-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/434020817-291770810616663-4943295099425227348-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431506229-291770827283328-3449869228723289487-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431525397-291770583950019-4203346795374577233-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431505801-291770650616679-8043830303224954537-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431518490-291770647283346-7766169042025202595-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/431502607-291770573950020-5473760250347407820-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433922504-291770690616675-8498606358902943634-n-1024x683.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/433912509-291770680616676-855669349769244464-n-1024x683.jpg)
Військовослужбовцям за особисту мужність виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вручили державні нагороди, відомчі відзнаки та цінні подарунки від місцевих органів влади.
– Дякую всім і кожному за ту роботу, яку ви робите, за ваші стійкість, мужність і незламність. Ви на рівні з іншими Силами оборони виконуєте поставлені перед вами завдання. Ви з честю виконуєте надважкі і надважливі завдання на складних ділянках фронту. Разом ми йдемо до нашої спільної перемоги. Без кожного з вас вона неможлива! Слава Україні – сказав Голова Адміністрації генерал-майор Богдан Бондар.
Дякуємо кожному за внесок, який ви робите щоб пришвидшити нашу Перемогу!
Про це інформує 711 полк охорони Державної спеціальної служби транспорту.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися