![160401](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-7196408ed2d6be520e5ea08a19584fec-v.jpg)
Комісія провела обстеження дамби на Латориці
Працівниками Державної екологічної інспекції у Закарпатській області спільно з представниками Великодобронської сільської територіальної громади, Ужгородської районної державної адміністрації, Ужгородського міжрайонного управління водного господарства проведено комісійне обстеження гідротехнічної споруди – дамби р. Латориця, яка розташована між селами Мала Добронь та Тисаагтелек, на території Великодобронської сільської ради.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-928b6543313d29bd143d705c676ceac8-v-1024x769.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-35008e2f79e7ad8315b88571adb020bf-v-kopyya-1024x769.jpg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-7196408ed2d6be520e5ea08a19584fec-v-1024x769.jpg)
У ході обстеження ділянки лівобережної дамби виявлені зсуви загальною довжиною 800 метрів та пошкодження тіла дамби норами та ходами бобрів на ділянці ПК 180+00 – 188+00. За результатами роботи комісії з метою усунення аварійної ситуації визначено ряд рекомендацій щодо першочергових робіт по відновленню вказаної гідротехнічної споруди.
Про це інфорує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися