![158740](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/onlajn-navchannya.jpg)
У школах Мукачева вводять карантин
У школах Мукачівської територіальної громади впроваджують карантин з метою запобігання поширенню захворюваності на грип на ГРВІ серед дітей.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/02/onlajn-navchannya-1024x576.jpg)
Учні 8-11 класів продовжують дистанційне навчання. Для учнів 1-7 класів навчальний процес призупинено. Як зазначив начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Михайло Лабош, відпрацювання у молодших класах відбуватиметься шляхом ущільнення навчальної програми, не порушуючи структуру навчального року.
Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі. Так само, у звичному режимі з дотриманням санітарних норм та правил, працюватимуть мистецькі та спортивні школи.
У міськраді кажуть, наразі триває щоденний моніторинг, наступної п’ятниці комісія збереться, щоб проаналізувати ситуацію із захворюваністю та прийняти рішення – або про продовження карантинних заходів, або про їх скасування.
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися