158683
11:01 8.022024

Академія культури і мистецтв Закарпатської облради та Виноградівська міська рада підписали договір про співпрацю

Життя 1227

Днями Академія культури і мистецтв Закарпатської облради підписала Договір про співпрацю із Виноградівська міська рада.

Документ скріпили своїми підписами ректорка, професорка АКіМ Наталія Шетеля та Виноградівський міський голова Степан Бочкай.

Це стало можливим за сприяння керуючої справами Закарпатської облради Мирослави Ливч.

Мета співпраці – реалізація спільних проєктів, проведення в установах Виноградівського міськради (освітніх та мистецьких закладах, підприємствах та організація) педагогічних і виробничих практик, профорієнтаційних, виховних та культосвітніх заходів.

За словами Наталії Ігорівни, для модернізації змісту вищої освіти та оновлення освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти в Академії, запрошуватимуться до співпраці й представники міськради – досвідчені та висококваліфіковані фахівці (шкіл, гімназій, ліцеїв, установ сфери обслуговування, виробничих підприємств) в якості роботодавців, експертів для оцінювання й відбору навчальних дисциплін і запровадження нових курсів щодо удосконалення підготовки спеціалістів.

Для посилення освітньої та практичної складової Академія відтепер залучатиме професіоналів міськради до проведення лекцій, семінарів, науково-практичних конференцій, академічних занять, практикумів, тренінгів, концертів та інших мистецьких заходів і творчих проєктів.

У документі йдеться і організація в АКіМ програм та курсів підвищення кваліфікації працівників культури на базі освітнього закладу.

Як відмітила Мирослава Ливч, Виноградівська міська рада демонструє спільну зацікавленість у розвитку освітньо-наукового потенціалу молоді району та нашого краю і це можна лише вітати.

Авжеж, цей документ відкриває нові можливості для розвитку молоді Виноградівщини.

Про це повідомляє Академія культури і мистецтв Закарпатської облради.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах