158205
13:03 25.012024

У Берегові провели вступні іспити до Фахової колегії імені Ілони Зріні

Життя 1814

23 січня у Берегові провели вступні іспити до Фахової колегії імені Ілони Зріні.

Благодійний фонд «Геніус» за допомогою матеріальної підтримки Міністерства культури та інновацій Угорщини оголосив прийом заявок на дослідницьку стипендію Закарпатської угорської  фахової колегії імені Ілони Зріні.

Директор  благодійного фонду «Геніус» Наталія Вароді розповіла, що іспити проводять уже 24-ій рік. Стипендіальна програма оголошується щороку для закарпатських студентів 3-6 курсів денної форми навчання, які беруть участь у дослідницькій діяльності і досягли щонайменше четвірку, як середнє значення здобутих оцінок. Цього року заявки подали 24 студентів. Вони представлятимуть свої роботи перед членами професійної комісії у складі шістнадцяти осіб. У п’яти секціях: біологія, філологія і педагогіка, математика та бухгалтерський облік, історичний, туризм.

Процедура вступу складається з оцінювання поданих заявочних матеріалів та усного іспиту. За оцінку надісланих заявок відповідає Експертна оціночна комісія, яка є членом Закарпатської угорської вченої ради.

Під час процедури оцінювалися середня оцінка за предметом іспитів, досягнуті результати на професійних та академічних конкурсах, конференціях, переклади, академічна або художня діяльність.

Під час 15-хвилинного усного іспиту заявник отримує бали за план дослідження, майбутні ідеї, професійні знання та переклад технічного тексту, необхідного для розвитку даної науки. Для успішного вступу необхідно скласти мінімум 60% усного вступного іспиту. 

Прийняті стипендіати 16 травня 2024 року візьмуть участь у наукових дебатах, а 17 травня презентуватимуть результати своїх досліджень на XVIII Закарпатській науковій студентській конференції.

Усі стипендіати повинні надати мінімальний 10-сторінковий професійний звіт та форму консультації, підписану викладачем, до 30 травня. 

Наталія ВАРОДІ, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося відкриття Центру розвитку дітей, молоді та вчителів Генерація UA в УжНУ
17:02
На Свалявщині у річці знайшли тіло 68-річної жінки
16:27
На Рахівщині корова на полонині нанесла травму жінці
15:34
На кордоні з Угорщиною митники запобігли ввезенню в Україну «псевдогуманітарки» на 700 тисяч гривень
15:13
На Закарпатті у ДТП травмовано малолітнього хлопця, який рухався на електросамокаті
14:11
Випускникам Фахового коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ вручили дипломи
12:55
Діти прикордонників долучилися до участі у «Таборі КіМ 2024»
12:11
Закарпатські митники виявили шахраїв-експортерів, які намагалися вивезти з України понад 100 тонн сільгосппродукції до ЄС
11:32
Як закарпатцям уберегти себе від зневоднення
10:19
В Ужгородській міській раді рідним загиблих Героїв вручили високі державні нагороди
09:40
Всі новини