157988
09:59 21.012024

В Ужгороді попрощалися із Олександром Донцем

Життя 871

Із загиблим воїном, 26-річним старшим сержантом Олександром Донцем попрощалися вчора в Ужгороді.

Олександр В’ячеславович Донець народився 20 вересня 1997 року в Ужгороді. Після завершення навчання в Природничо-гуманітарному коледжі Ужгородського національного університету у травні 2018-го був призваний на строкову військову службу в лавах Державної прикордонної служби України. У вересні того ж року Олександр підписав контракт та продовжив службу як контрактник, у вересні 2021 року звільнився зі служби після закінчення терміну контракту.

24 лютого 2022 року, коли росія розпочала повномасштабну агресію проти України, для вірних синів держави не виникало питання, де вони мають бути і що мають роботи. Таким щирим і вірним своїм баченням був і Олександр, який із вірою у перемогу вступив у лави воїнів-захисників: 28 лютого 2022 року він розпочав службу в 94-му прикордонному загоні, а в квітні 2022-го був переведений до 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса, де і розпочав свій бойовий шлях.

У січні 2024 року Олександр Донець для виконання бойових завдань вирушив в одну із найгарячіших точок фронту, де разом із іншими побратимами давав відсіч російським окупантам. 16 січня із побратимами здійснював оборону позицій поблизу населеного пункту Новодяне Луганської області. Ворог був відбитий, але Олександр отримав поранення, несумісні з життям.

Віддати шану воїну сьогодні прийшли рідні, близькі, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави, де Олександра Донця поховали з усіма військовими почестями.

Вічна пам’ять і слава Герою!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах