![157823](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/417524560-788122633346079-4317803147579101982-n.jpg)
Мукачівський ІРЦ підвів підсумки роботи за рік
Мукачівський інклюзивно-ресурсний центр торік надав широкий спектр послуг дітям з особливими освітніми потребами та їхнім батькам.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2024/01/417524560-788122633346079-4317803147579101982-n-1024x514.jpg)
За рік фахівці ІРЦ провели 208 комплексних оцінок розвитку дитини, 1850 консультацій та 2180 корекційно-розвиткових занять. Центр також узяв участь у 108 засіданнях. На утримання центру з міського бюджету виділено понад 2,6 мільйонів гривень.
З Чинадіївською територіальною громадою укладено договір про надання послуг ІРЦ. Фахівці центру проводять комплексні оцінки розвитку дитини, консультують батьків та надають методичний супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.
Сучасний простір для розвитку дітей, які потребують особливих умов навчання був створений у 2020 році за підтримки місцевої влади. Для проведення консультацій та корекційний занять коштом місцевого бюджету було придбано сучасне обладнання, тренажери, приладдя для розвитку моторики, тактильних відчуттів, нові меблі, в приміщеннях проведено капітальний ремонт.
Центр опікується дітьми від 2 до 18 років з розладами аутистичного спектру, синдромом Дауна, вадами фізичного розвитку, когнітивною недостатністю, порушенням мовлення, дефіцитом уваги та гіперактивністю.
З початку війни надає психологічну допомогу дітям та батькам, які постраждали від бойових дій.
Про це повідомляє Мукачівська міська рада.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися