156039
10:14 30.112023

Литовські партнери Закарпаття передали понад 500 зимових спальних мішків для ЗСУ

Життя 1413

Це відбулося у рамках візиту делегації Каунаського району Литви у Закарпатську область та у межах партнерства Закарпатської облради з цим литовським регіоном. Допомогу передали кільком військовим частинам, що дислокуются у різних куточках фронту.

«Це вже четвертий наш візит на Закарпаття з початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну. У попередні рази ми отримали запит від обласної ради на спальні мішки для ЗСУ. Відтак назбирали половину цієї партії. А на закупівлю другої половини — оголосили збір. У тому числі серед освітніх закладів, які за зібрані кошти придбали 75 штук. Розуміємо, що ви захищаєте і нас. Тому переконаний, що ваша перемога буде нашою спільною», — розповів у ході зустрічі Паулюс Вісоцкас, керівник делегації та віце-мер Каунаського району.

Він також повідомив, що у Каунаському районі зараз проживає 1500 біженців з України. З них — 700 українських учнів.

Виконувач повноважень голови облради Василь Дем’янчук подякував литовським партнерам за допомогу і зауважив, що дружба між Каунаським районом та Закарпатською облрадою триває вже близько 10 років.

«Починаючи з 24 лютого 2024 року ми по-особливому відчули дружнє плече Литви, яка багато допомагає і гуманітарно, і у військовому секторі, а також на дипломатичній арені є помічником України у євроатлантичних прагненнях та інтеграції у ЄС. За це — велике спасибі вам, уряду Литви та литовському народові!», — зауважив Василь Дем’янчук.

У ході зустрічі помічник голови облради Тарас Гайдук презентував литовським партнерам проєкт реабілітаційного центру «4.5.0 Recovery center».

У зустрічі також узяли участь депутати облради Андріїв Андрій, Володимир Чубірко, Кіш Михайло, Федір Шандор та Наталія Штефуца.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах