155931
09:05 29.112023

На Закарпатті від початку року БФ «Dorcas Ukraine» надав допомогу понад 7 тис. ВПО

Життя 1103

Психосоціальну допомогу від благодійного фонду «Dorcas Ukraine» на Закарпатті від початку року вже отримали понад 7 тисяч ВПО, які належать до вразливих категорій.

За координації ОВА міжнародні партнери планують розширити свою діяльність у цьому напрямку та до кінця наступного року охопити підтримкою ще понад 2200 вимушених переселенців та місцевих мешканців у різних громадах краю. Це передбачає новий проєкт «MHpss».

Перспективи такої співпраці під час зустрічі сьогодні обговорили Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА, регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я @Ти як? у Закарпатській області Таїсія Симочко та польова менеджерка благодійного фонду «Dorcas Ukraine» Дебора Ріссінг.

«Зараз нам необхідно об’єднувати зусилля задля розширення мережі психосоціальної підтримки населення. Спільно з нашими партнерами зможемо збільшувати кількість фахівців, які надаватимуть довготривалу кваліфіковану допомогу людям на місцях», – відзначив Петро Добромільський.

За його словами, особливо це важливо для тих громад, де є значна кількість ветеранів, вимушених переселенців і вразливих категорій населення. Завдяки проєкту «MHpss» дорослі й діти зможуть безоплатно відвідувати групові консультації та індивідуальні сесії безпосередньо за місцем проживання.

«Dorcas Ukraine» спільно з ГО «Неємія» та благодійним фондом «Новий початок» планують розпочати таку ініціативу у всіх громадах Берегівського, Мукачівського та Ужгородського районів. Згодом до проєкту залучать і інші, розповіла польова менеджерка благодійного фонду Дебора Ріссінг.

«За спеціально розробленою системою психологи та соціальні працівники у складі мобільних команд зможуть надавати фахову допомогу. Також у громадах плануємо організовувати групи взаємопідтримки. У них протягом 7 сеансів близько 10 учасників під керівництвом фасилітатора зможуть спілкуватися та отримувати необхідну психологічну чи соціальну допомогу, – зауважила Дебора Рессінг. – До проєкту хочемо залучити 23 волонтерів, які зможуть курувати кілька груп. Також ми готові забезпечити спеціалізовану підготовку й для місцевих мешканців – працівників освітньої, соціальної та медичної сфер».

Заступник голови ОВА Петро Добромільський подякував представникам благодійного фонду «Dorcas Ukraine» за підтримку та висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю.

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Відбулося відкриття Центру розвитку дітей, молоді та вчителів Генерація UA в УжНУ
17:02
На Свалявщині у річці знайшли тіло 68-річної жінки
16:27
На Рахівщині корова на полонині нанесла травму жінці
15:34
На кордоні з Угорщиною митники запобігли ввезенню в Україну «псевдогуманітарки» на 700 тисяч гривень
15:13
На Закарпатті у ДТП травмовано малолітнього хлопця, який рухався на електросамокаті
14:11
Випускникам Фахового коледжу Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ вручили дипломи
12:55
Діти прикордонників долучилися до участі у «Таборі КіМ 2024»
12:11
Закарпатські митники виявили шахраїв-експортерів, які намагалися вивезти з України понад 100 тонн сільгосппродукції до ЄС
11:32
Як закарпатцям уберегти себе від зневоднення
10:19
В Ужгородській міській раді рідним загиблих Героїв вручили високі державні нагороди
09:40
Всі новини