![155756](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image8-1-1.jpeg)
У Берегові відбулася прем’єра угорського фільму «Останній із нас у Дебрецені»
22 листопада в Закарпатському угорському інституті ім.Ференца Ракоці ІІ відбувся особливий захід – прем’єра угорського фільму режисера Йожефа Поліка. Глядачі мали змогу переглянути кінострічку «Balcsillag» під назвою «Останній із нас у Дебрецені».
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image0-3-1024x684.jpeg)
Присутніх привітала керівник культурного центру імені Фодо Шандора Крістіна Молнар, яка побажала всім гарно провести час.
Фільм Йожефа Поліка «Balcsillag» дебютував цьогоріч. Події відбуваються у відрізаному від усього місті, де життя зупинилося.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image1-2-1024x684.jpeg)
Постапокаліптичний трилер, який веде глядачів у світ, в місто, де на вулицях лежать тіла мертвих, магазини пограбовані, скрізь патрулюють військові. Майже всі втекли з населеного пункту, залишилися одиниці. Головний герой фільму – молодий хлопець, на чию матір напала таємнича хвороба, від якої немає ліків. Батько, який ніби помер багато років тому, одного дня повертається, і це змінює все.
Основний меседж фільму – про випробувальну силу наполегливості у доброму, переробку втрат і глибину втрати невинності. Зйомки фільму проходили в Дебрецені та його околицях у 2020-2021 роках, під час епідемії, коли вулиці великих міст були безлюдні, а магазини опустошені. Так глядачі зможуть провести паралель між реальним життям та фільмом.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image6-1-1.jpeg)
Після показу відбулася зустріч із глядачами, де вони мали змогу поспілкуватися з режисером фільму Йожефом Поліком та акторками Агнеш Сьорегі та Дьєрдьі Санто. Грунтуючись на їхні історії, присутні змогли отримати глибше розуміння закулісних таємниць створення кінострічки.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image5-2-1-1024x930.jpeg)
Розмову модерувала Агнеса Кулін, викладачка ЗУІ, президентка Товариства ім. Імре Ревеса.
Наталія ВАРОДІ, фото автора
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image10-1-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image9-1-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image8-1-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image7-1-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image4-2-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image3-2-1.jpeg)
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/image2-2-1-1024x684.jpeg)
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися