155725
16:48 23.112023

Міський голова Берегова відвідав військових тероборони на місці їх дислокації

Життя 2318

Пів року тому я відвідав наших військових тероборони на місці їх дислокації. Сьогодні також вдалося приїхати до них разом із депутатом Миколою Павлюком та передати допомогу від нашої територіальної громади. Про це інформує Берегівський міський голова Золтан Бабяк.

Всі елементи пакету підтримки придбані відповідно до заявок керівника ТРО. Сподіваємося, що пікап та 5 мультифунціональних дронів допоможуть зберегти життя нашим хлопцям. Також з-поміж доставленого нами вантажу були і медикаменти та солодощі. Діти наших закладів освіти залишили теплі повідомлення для військових на коробках з подарунками. Керівниця управління освіти та культури Едіта Бабяк чудово організувала відправлення цього сегменту.

Комбат Максимлюк Андрій Ігорович прийняв технічні засоби та висловив вдячність нашій громаді за систематичну підтримку. Також командир подякував і депутатам за всебічну поміч. Приємним жестом на знак подяки нашій територіальній громаді від наших захисників став прапор Берегова з їх підписами, який ми з гордістю веземо додому.

Чекаємо всіх вдома, а також продовжуємо тримати фокус на допомозі ЗСУ!

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах
Новини
Студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу знайомились з роботою податкових органів у Хусті
11:30
У Мукачеві прокурором доведено вину організатора «бізнесу на втечах»
11:15
В ужгородських гандболісток попереду важливі матчі
10:28
Мукачево прощатиметься із загиблим Героєм
10:07
Стало відомо про загибель на Донеччині мешканця Виноградова
09:45
На Закарпатті зупинили зухвалу спробу завезти в Україну «благодійні сигарети» на 3,5 млн грн
09:22
В Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області – новий керівник
09:00
У Берегові встановили тримовні таблички Закарпатського угорського університету ім. Ференца Ракоці ІІ
08:45
У день місцевого самоврядування депутати Закарпатської обласної ради прийняли низку рішень
08:30
Замах на умисне вбивство у Виноградові: поліція затримала нападника з ножем
17:26
Всі новини