![155451](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/161120231700174000.jpeg)
ООН допоможе забезпечити харчуванням школярів Закарпаття
Гарячим харчуванням учнів початкових класів 23 шкіл області частково забезпечить Всесвітня продовольча програма ООН.
![](https://life.ko.net.ua/wp-content/uploads/2023/11/161120231700174000.jpeg)
Договір про таку співпрацю сьогодні підписали Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА та директор ВПП ООН в Україні Метью Голлінгворт.
Згідно з ним школи, в яких здобувають освіту понад 4 тисячі дітей, отримають грошову підтримку у 2023/2024 навчальному році. Йдеться про постфінансування з виплатою кожному закладу 30% наданих упродовж місяця порцій.
Віктор Микита прокоментував, що ці кошти освітні осередки спрямують на поліпшення якості харчування або зменшення вартості обідів, яку покривають батьки.
У проєкті від нашої області беруть участь Керецьківська, Нересницька, Нижньоворітська, Буштинська, Вишківська, Воловецька, Дубівська, Жденіївська, Королівська, Середнянська, Солотвинська, Усть-Чорнянська Хустська громади.
Такі договори Всесвітня продовольча програма ООН сьогодні підписала ще з 10 іншими областями країни. Програма шкільного харчування здійснюється в межах раніше підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між ВПП ООН та Міністерством освіти і науки України.
![telega](/images/train.jpg)
Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.
Підписатися