154935
09:29 6.112023

У Берегові відбувся перший фестиваль «BeregCulturFest»

Життя 1981

4 листопада у Берегові вперше провели фольклорний фестиваль “BeregCulturFest”, який був пов’язаний з благодійністю. Зібрані кошти організатори передадуть на підтримку ЗСУ та діяльності Берегівської лікарні ім.Бертолона Ліннера.

Захід відкрив міський голова Золтан Бабяк: «Наше мальовниче місто Берегово, яке в часи повномасштабної війни дало прихисток чисельним переселенцям з центральних та східних областей нашої країни, – є унікальне своїми термальними басейнами, традиційною національною кухнею в поєднанні зі смачним виноградом та винами. Мета – ознайомлення гостей з культурою краю».

Начальниця управління освіти та культури Едіта Бабяк привітала учасників і зауважила: «У старостинських округах триває робота зі збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини: народних звичаїв, обрядів, фольклору, виконавського мистецтва з урахуванням регіональних особливостей та самобутності. Усім працівникам культури дякуємо за проведену роботу».

У рамках проведення фестивалю та з нагоди відзначення професійного свята Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва були нагороджені діячі культури за особистий внесок у розвиток культури та мистецтва Берегівської територіальної громади.

Ті, що завітали на виставку-продаж народно-прикладного мистецтва, змогли побачити різноманітність краю та скуштувати традиційні страви, напої та смаколики.

У концертній програмі взяли участь фольклорні колективи клубів-філій КЗ «Центр культури і дозвілля» Берегівської територіальної громади.

Другий день благодійного культурного фестивалю було скасовано у зв’язку із оголошеним трауром за загиблими захисниками 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Наталія ВАРОДІ, фото автора

telega
Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися
Слідкуйте за нами у соцмережах